Kaged Muscle Hydra-Charge, Lemon Lime - 294g
36,30 € Včetně DPH
Fitness electrolyte drink in powder form Kaged Muscle Hydra-Charge is perfect for hydratation during sport activity, flavour: Lemon Lime. Content: 294g. Certification: vegan.
P46752
Stock: 10
Popis
Kaged Muscle Hydra-Charge, Lemon Lime - 294g
Hydra-Charge is a delicious electrolyte drink mix that provides hydration, endurance, and antioxidant support for athletes of all levels, all with less than 1g of sugar.*
Delivers 5 Essential Electrolytes
Enhances Performance & Endurance*
Refreshing, Delicious & Thirst Quenching
Provides Powerful Antioxidant Support*
No Artificial Colors, Flavors, or Dyes
Další informace
| Hmotnost | 294 g |
|---|---|
| Certifikace | veganské |
| Obsah | 294g |
| Příchuť | Lemon Lime |
| Složení | |
| Typ doplňku | prášek |
| Pokyny | Mix 1 scoop in glass of water. |
| Značka | Kaged Muscle |
| EAN | 850045966553 |
| Země původu | Spojené státy americké |
| Expiry date | 2026-08-31 |
| Hmotnost | 294g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Značka
Značka
Kaged Muscle
Kaged Muscle is an elite brand for athletes and fitness enthusiasts. It focuses on the production of functional nutritional supplements that enhance your natural potential. Years of research have resulted in products that are healthier, tastier, and free of sugar or artificial flavors. Kaged Muscle will help you achieve higher strength, better appearance and overall health. Unlock your full potential.
