KIKI Health Maca v prášku BIO (100g)
Veganský doplněk stravy s extraktem z černého, červeného, žlutého a fialového kořene Maca KIKI Health Maca Powder Organic je dodáván v nejčistší možné formě pro maximální účinnost. Balení obsahuje: 100g.
Popis
KIKI Health Maca v prášku BIO (100g)
Vysoký obsah vitaminu C
Vysoký obsah vitaminu B6
Vysoký obsah niacinu
Vysoký obsah vitaminu B2 (riboflavin)
Vysoký obsah draslíku
Vysoký obsah vápníku
Vysoký obsah železa
Vysoký obsah mědi
Maca je robustní zeleninový kořen typu tuřín. Roste ve čtyřech různých barevných řadách, z nichž každá má jedinečné vlastnosti a lépe se hodí pro určité účely. Náš syrový prášek maca je směsí všech 4 různých kořenů: 25% červeného, žlutého, fialového a černého, který zahrnuje všechny výhody maca powerhouse a nabízí vám jedinečný výživový profil. Kořen maca roste přirozeně v peruánských Andách ve vysokých nadmořských výškách přes 3500 metrů nad mořem. Je neuvěřitelně odolný a snese extrémní teploty i silný vítr. Říká se, že domorodci v Andách používají macu k posílení vytrvalosti a zvýšení odolnosti již 1000 let. Naše maca obsahuje pouze čistou, 100% surovou macu, jednoduše usušenou a rozemletou na jemný prášek. Má lahodnou karamelovou chuť, kterou lze použít do dezertů, omáček, smoothies a šťáv.
Další informace
| Hmotnost | 100 g |
|---|---|
| Typ doplňku | prášek |
| Certifikace | Ecocert, gluten free, vegan, vegetarian |
| Hmotnost | 100g |
| Značka | KIKI Health |
| EAN | 5060018511665 |
| Země původu | Peru |
| Expiry date | 2026-08-31 |
| Obsah | 100g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Značka
Značka
KIKI Health
- nejkvalitnější přírodní ingredience
- etické zdroje použitých složek
- s certifikátem BIO nebo Wild Crafted
- neobsahují žádné nežádoucí přídatné látky.
- bez GMO
- bezlepkové
