NOW Foods Kreatin monohydrát, čistý prášek (1000g)
Doplněk stravy NOW Foods Creatine Monohydrate, Pure Powder, čistý prášek s obsahem kreatinu, 5 g v jedné porci, balení obsahuje: 1000g.
Popis
NOW Foods Kreatin monohydrát, čistý prášek (1000g)
Svalové palivo
Štíhlá hmota
Kreatin je sloučenina, která se přirozeně vyskytuje v těle, především v kosterním svalstvu. Funkcí kreatinu je sloužit jako prekurzor adenosintrifosfátu (ATP), což je forma chemické energie, kterou využívají všechny buňky. Tělesné zásoby kreatinu vytvářejí zásobu snadno dostupného ATP pro energii, která je nezbytná pro pohon rychlých výkyvů výkonu a síly. Studie prokázaly, že suplementace kreatinem může pomoci udržet stávající svalovou tkáň, podpořit růst a rozvoj svalové hmoty a podpořit optimální výkonnost během krátkých záchvatů intenzivního cvičení. NOW Creatine Monohydrate neobsahuje žádné přísady ani konzervační látky.
Další informace
| Hmotnost | 1000 g |
|---|---|
| Typ doplňku | prášek |
| Hmotnost | 1000g |
| Značka | NOW Foods |
| EAN | 733739020321 |
| Země původu | Čína |
| Expiry date | 2028-01-31 |
| Obsah | 1000g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |

