I alt
532,40 €
0,00 €
Vegan nutritional supplement NOW Foods Beta Alanine, 2000mg (powder) supports athletic performance, delays muscle fatigue and accelerates muscle regeneration. The package contains: 500g. Gluten-free, GMO-free.
| Vægt | 500 g |
|---|---|
| Type supplement | pulver |
| Certificering | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Vægt | 500g |
| Brand | NOW Foods |
| EAN | 733739020079 |
| Oprindelsesland | Japan |
| Expiry date | 2027-06-30 |
| Indhold | 500g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Bestillinger
Information
Noter
Har du brug for hjælp?
Vi bruger cookies til at give dig den bedste oplevelse af vores hjemmeside, til at vise annoncer og analysere vores trafik (hvilket hjælper os med at forbedre os). Vi værdsætter også dit privatliv. Vælg din præference (du kan ændre den når som helst).