I alt
80,19 €
0,00 €
Vegan sports nutritional supplement containing vegetable protein PEScience Select Protein Vegan Series. Premium protein with amino acids, soy-free, gluten-free, lactose-free, GMO-free. 20g protein from peas and brown rice. Flavor: Chocolate Peanut Butter, package contains: 918g.
| Vægt | 918 g |
|---|---|
| Type supplement | pulver |
| Certificering | glutenfri, non gmo, vegansk |
| Vægt | 918g |
| Smag | Chocolate Peanut Butter |
| Brand | PEScience |
| EAN | 040232289330 |
| Oprindelsesland | De Forenede Stater |
| Expiry date | 2026-04-22 |
| Indhold | 918g |
| Stock status | outofstock |
Bestillinger
Information
Noter
Har du brug for hjælp?
Vi bruger cookies til at give dig den bedste oplevelse af vores hjemmeside, til at vise annoncer og analysere vores trafik (hvilket hjælper os med at forbedre os). Vi værdsætter også dit privatliv. Vælg din præference (du kan ændre den når som helst).