Kokku
168,34 €
0,00 €
Vegan nutritional supplement in liquid form NOW Foods Liquid Multi, Tropical Orange (Iron Free) contains a complex of vitamins and minerals to strengthen immunity. Iron-free – suitable for use if you take iron separately. The package contains: 473 ml. Gluten-free, GMO-free.
| Kaal | 473 g |
|---|---|
| Täiendusliik | vedelik |
| Sertifitseerimine | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Kaal | 473g |
| Maitse | Tropical Orange |
| Bränd | NOW Foods |
| EAN | 733739037725 |
| Päritoluriik | Ameerika Ühendriigid |
| Sisu | 473 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Tellimused
Teave
Shopping
Märkused
Kas vajate abi?
Me kasutame küpsiseid, et meie veebilehe kasutamine oleks teie jaoks parim, et edastada reklaame ja analüüsida meie külastatavust (mis aitab meil seda parandada). Samuti väärtustame teie privaatsust. Palun valige oma eelistus (saate seda igal ajal muuta).
