JNX Sports The Curse!, sininen vadelma - 250g
32,70 € Sisältää arvonlisäveron.
JNX Sports The Curse! is pre-workout supplement for energy, focus, and muscle pumps. Flavor: Blue Raspberry. Content: 250g. Certification: vegan, gluten free.
P7875
Stock: 50
Kuvaus
JNX Sports The Curse!, sininen vadelma - 250g
OG pre-workout energiaa, keskittymistä ja lihasten pumppaamista varten.
Lisätiedot
| Paino | 250 g (gramma) |
|---|---|
| Sertifiointi | gluten free, vegan, vegetarian |
| Sisältö | 250g |
| Maku | Blue Raspberry |
| Täydennystyyppi | jauhe |
| Ohjeet | Ravista säiliötä ennen käyttöä. Sekoita 1 mittalusikallinen (5 g) 150-250 ml:aan kylmää vettä ja nauti ennen liikuntaa. Ota 1-3 kertaa päivässä. Älä koskaan ylitä 3 mittalusikallista 24 tunnin aikana. |
| Allergiatiedot | Tuotettu laitoksessa, joka käsittelee myös maitoa, soijaa, kananmunaa, puupähkinöitä, kalaa ja äyriäisiä. |
| Merkki | JNX Urheilu |
| EAN | 609728302412 |
| Alkuperämaa | Yhdysvallat |
| Expiry date | 2027-09-30 |
| Paino | 250g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Merkki
Merkki
JNX Urheilu
JNX Sport -brändi otti tehtävänsä hyvin vakavasti: Luoda maailma, jossa ei ole tekosyitä. Ei enää väsymystä matkalla kuntosalille, ei enää tekohymyjä ja teeskentelyä, että olemme kunnossa. Elämässä tarvitaan hieman kapinaa asioiden muuttamiseksi. Ja miksi kallot? Asenteiden ilmaiseminen kapinallisen musiikin ja taiteen avulla on tärkeää brändin luojille. Jokainen treeniä edeltävä kallo on eri taiteilijoiden luomia, ja ne symboloivat tuotemerkkiä ja kapinallisuuden ja aktivismin voimaa: koska joskus se on se, mitä tarvitaan positiivisen muutoksen aikaansaamiseksi maailmassa. Seuraa hashtagia: #MedicineforMayhem.
