JNX Sports The Curse!, Tropical Storm – 250g
32,70 € s PDV-om
JNX Sports The Curse! je dodatak prije vježbanja za energiju, fokus i pumpanje mišića. Okus: Tropska oluja. Sadržaj: 250g. Certifikacija: veganska, bez glutena.
P40566
Stock: 50
Opis
JNX Sports The Curse!, Tropical Storm – 250g
OG prije treninga za energiju, fokus i pumpanje mišića.
Dodatne informacije
| Težina | 250 g |
|---|---|
| Certifikacija | gluten free, vegan, vegetarian |
| Sadržaj | 250 g |
| Okus | Tropska oluja |
| Vrsta dodatka | puder |
| upute | Protresti spremnik prije upotrebe. Pomiješajte 1 mjericu (5 g) sa 150-250 ml hladne vode i popijte prije vježbanja. Uzimati 1-3 puta dnevno. Nikada nemojte prekoračiti 3 mjerice u bilo kojem razdoblju od 24 sata. |
| Informacije o alergijama | Proizvedeno u pogonu koji također obrađuje mlijeko, soju, jaja, orašaste plodove, ribu, školjke. |
| Marka | JNX Sportovi |
| EAN | 609613807107 |
| Zemlja porijekla | Sjedinjene Države |
| Expiry date | 2026-06-30 |
| Težina | 250 g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Marka
Marka
JNX Sportovi
Marka JNX Sport vrlo je ozbiljno shvatila svoju misiju: stvoriti svijet u kojem nema isprika. Nema više umora na putu do teretane, nema više umjetnih osmijeha i pretvaranja da smo dobro. U životu vam treba malo bunta da promijenite stvari. A zašto lubanje? Izražavanje stavova kroz buntovnu glazbu i umjetnost važno je za kreatore brendova. Svaku lubanju na prije vježbanja izradio je drugi umjetnik diljem svijeta i simbolizira marku i snagu koja leži u pobuni i snazi aktivizma: jer ponekad je to ono što je potrebno da se napravi pozitivna promjena u svijetu. slijedite hashtag: #MMedicineforMayhem
