Kaged Muscle Outlive 100, Berry – 510g
prodano: 3
58,00 € s PDV-om
Kaged Muscle Outlive 100 is made from 26 fruits, vegetables, and herbals to support your immune system and digestion. Content: 501g. Flavor: Berry.
P43924
Stock: 3
Opis
Kaged Muscle Outlive 100, Berry – 510g
Outlive 100 is a superfood drink that actually tastes good. It’s made from 26 fruits, vegetables, and herbals to support your immune system and digestion, and help you manage stress. It will help you feel better, live healthier, and cover your nutritional bases.
Dodatne informacije
| Težina | 510 g |
|---|---|
| Certifikacija | vegan |
| Sadržaj | 510g |
| Okus | Berry |
| Vrsta dodatka | puder |
| upute | 1 scoop with 300ml of water. |
| Marka | Zategnuti mišić |
| EAN | 850015107504 |
| Zemlja porijekla | Sjedinjene Države |
| Expiry date | 2026-05-31 |
| Težina | 510g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Marka
Marka
Zategnuti mišić
Kaged Muscle is an elite brand for athletes and fitness enthusiasts. It focuses on the production of functional nutritional supplements that enhance your natural potential. Years of research have resulted in products that are healthier, tastier, and free of sugar or artificial flavors. Kaged Muscle will help you achieve higher strength, better appearance and overall health. Unlock your full potential.
