Ukupno
288,45 €
0,00 €
Fitness powder drink Naughty Boy Energy supports your energy, focus and performance. Flavor: Tropical Punch. Content: 390g. Certification: vegan.
NaughtyBoy ENERGY 30 Servings
NaughtyBoy ENERGY powered by VitaCholine, PureWay-C & BioPerine.
NaughtyBoy ENERGY is an all in one Pre-Workout covering PUMP, Performance and Focus. Each ingredient is clinically dosed and has been specifically chosen to work synergistically.
NaughtyBoy ENERGY contains 200mg of Caffeine which we believe is the sweet spot. But if you’re feeling a little bit NAUGHTY you can always double scoop!
NaughtyBoy ENERGY is completely transparent and free from any BANNED substances.
| Težina | 390 g |
|---|---|
| Certifikacija | vegan |
| Sadržaj | 390g |
| Okus | Tropical Punch |
| Vrsta dodatka | puder |
| upute | Mix 1 serving 13g (1 scoop) with 200-250ml cold water and consume 15-20 minutes prior excercise. |
| Informacije o alergijama | Proizvedeno u pogonu koji također obrađuje mlijeko, soju, jaja, orašaste plodove, ribu, školjke. |
| Marka | Zločesti dječak |
| EAN | 742978742918 |
| Zemlja porijekla | Velika Britanija |
| Težina | 390g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informacije
Kupovina
Bilješke
Trebate pomoć?
Koristimo kolačiće za vaše najbolje iskustvo naše stranice, za posluživanje oglasa i analizu našeg prometa (što nam pomaže da se poboljšamo). Također cijenimo vašu privatnost. Odaberite željene postavke (možete ih promijeniti bilo kada).