Ukupno
44,80 €
0,00 €
The vegan nutritional supplement NOW Foods Inulin Powder Organic contains inulin, fructooligosaccharides and prebiotic fiber, which help maintain a healthy intestinal environment and strengthen immunity. The package contains: 227g. GMO free.
| Težina | 227 g |
|---|---|
| Vrsta dodatka | puder |
| Certifikacija | Ecocert, non gmo, vegan, vegetarian |
| Težina | 227g |
| Marka | NOW Foods |
| EAN | 733739029447 |
| Zemlja porijekla | Sjedinjene Države |
| Sadržaj | 227g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informacije
Kupovina
Bilješke
Trebate pomoć?
Koristimo kolačiće za vaše najbolje iskustvo naše stranice, za posluživanje oglasa i analizu našeg prometa (što nam pomaže da se poboljšamo). Također cijenimo vašu privatnost. Odaberite željene postavke (možete ih promijeniti bilo kada).
