Ukupno
15,80 €
0,00 €
Vegan nutritional supplement NOW Foods Magnesium Citrate, pure powder, package contains: 227g. Gluten-free, GMO-free.
| Težina | 227 g |
|---|---|
| Vrsta dodatka | puder |
| Certifikacija | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Težina | 227g |
| Marka | NOW Foods |
| EAN | 733739012951 |
| Zemlja porijekla | Sjedinjene Države |
| Expiry date | 2029-08-31 |
| Sadržaj | 227g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informacije
Kupovina
Bilješke
Trebate pomoć?
Koristimo kolačiće za vaše najbolje iskustvo naše stranice, za posluživanje oglasa i analizu našeg prometa (što nam pomaže da se poboljšamo). Također cijenimo vašu privatnost. Odaberite željene postavke (možete ih promijeniti bilo kada).
