Ukupno
164,41 €
0,00 €
Veganski dodatak prehrani Osavi D-manoza u prahu sadrži D-manozu u obliku praha. Pogodno kod problema s mjehurom i čestih upala. Čista etiketa, bez ikakvih dodataka. Bez glutena, bez laktoze, bez soje, bez GMO-a. Sadržaj pakiranja: 120g.
Osavi dodatak prehrani u obliku praha koji sadrži D-manozu. D-manoza je bioaktivni monosaharid (jednostavni šećer) koji tijelo proizvodi u malim količinama. Patite li od ponavljajućih infekcija mokraćnog sustava i neugodnih simptoma povezanih s cistitisom? Željeli biste bolje voditi brigu o prevenciji zdravlja mokraćnog sustava? Vodite računa o pravilnoj intimnoj higijeni i redovitoj hidrataciji te razmislite o suplementaciji d-manozom.
D-manoza može pomoći u održavanju pravilnog rada mjehura i urinarnog trakta kako biste mogli uživati u intimnom životu, kupati se na odmoru i funkcionirati bez nelagode. D-manoza je bioaktivni monosaharid (jednostavni šećer) koji naše tijelo proizvodi u malim količinama. Tvar se također nalazi u relativno malim količinama u nekim biljnim proizvodima kao što su brusnice, naranče, jabuke, breskve i kukuruz
[3,4]. Studije potvrđuju da se tvar dobro podnosi, a pozitivni učinci D-manoze uočeni su uz dodatak od 2 g dnevno
Jedna mjerica sadrži 2000 mg D-manoze, a cijelo pakiranje sadrži do 60 dnevnih doza. Proizvod je prirodno slatkog okusa, bez mirisa i lako se otapa. Pogodan je za vegane i vegetarijance i ne sadrži aditive. Pobrinite se za zdravlje urinarnog trakta s našom D-manozom!
Po čemu je D-manoza 2000 mg posebna?
2000 mg D-manoze po porciji.
60 dnevnih doza u pakiranju.
Čista etiketa
proizvod ne sadrži nikakve aditive.
Unutrašnja mjerica.
Prirodno slatkog okusa i bez mirisa.
Vrlo topiv.
Pogodno za vegetarijance i vegane.
Bez aditiva, bez glutena, bez laktoze, bez soje, bez GMO.
| Certifikacija | vegan |
|---|---|
| Sastojci | D-mannose |
| Korištenje | 1 scoop per day – dissolve in 250ml of water. |
| Težina | 120g |
| EAN | 5904139923498 |
| Zemlja porijekla | Poljska |
| Expiry date | 2027-10-31 |
| Marka | Osavi |
| Sadržaj | 120g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informacije
Kupovina
Bilješke
Trebate pomoć?
Koristimo kolačiće za vaše najbolje iskustvo naše stranice, za posluživanje oglasa i analizu našeg prometa (što nam pomaže da se poboljšamo). Također cijenimo vašu privatnost. Odaberite željene postavke (možete ih promijeniti bilo kada).