0,00 €
Revive napi zöldségek por, friss bogyós gyümölcs - 510g
51,40 € Áfával együtt.
Superfood drink in powder form Revive Daily Greens Powder supports your overall health. Flavor: Fresh Berry. Content: 510g. Certification: vegan, vegetarian, gluten free.
P41956
Stock: 10
Leírás
Revive napi zöldségek por, friss bogyós gyümölcs - 510g
Erőteljes adag tápanyagokban gazdag zöldségek
Védi a szervezetet a sejtek stresszétől
Napi adag emésztőenzimek és probiotikumok
További információk
| Tömeg | 510 g |
|---|---|
| Tanúsítás | gluten free, vegan, vegetarian |
| Tartalom | 510g |
| Ízek | Fresh Berry |
| Kiegészítés típusa | por |
| Utasítások | Keverjen össze 1 adagolókanálnyit vízzel. |
| Márka | Revive |
| EAN | 850030689115 |
| Származási ország | Egyesült Államok |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Súly | 510g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |

