SākumsSporta uztursPirms treniņaApplied Nutrition ABE - Viss melnais viss, skābs gumijas lācis (EAN 5056555204832) - 375g
Applied Nutrition ABE - Viss melnais viss, skābs gumijas lācis (EAN 5056555204832) - 375g
28,10 € PVN iekļauts.
Pre-workout Applied Nutrition ABE All Black Everything powder will provide energy for training and all the necessary nutrients for athletes. Flavor: Sour Gummy Bear. Package contents:375g. The best selling product in the UK.
P47108
Stock: 50
Apraksts
Applied Nutrition ABE - Viss melnais viss, skābs gumijas lācis (EAN 5056555204832) - 375g
ABE Ultimate Pre-Workout nodrošina unikālu visvairāk pētīto ergogēno palīglīdzekļu un veiktspējas sastāvdaļu maisījumu, lai uzlabotu fizisko veiktspēju, mazinātu nogurumu un nogurumu un uzlabotu koncentrēšanos treniņa laikā.
Papildu informācija
| Svars | 375 g |
|---|---|
| Sertifikācija | halal, vegan, vegetarian |
| Saturs | 375g |
| Aromāts | Sour Gummy Bear |
| Sastāvdaļas | |
| Papildinājuma veids | pulveris |
| Instrukcijas | 1 porciju 10,5 g (1 mērkarote) samaisiet ar 250 ml ledus auksta ūdens un patērējiet 15 minūtes pirms treniņa. |
| Zīmols | Lietišķais uzturs |
| EAN | 5056555204832 |
| Izcelsmes valsts | Apvienotā Karaliste |
| Expiry date | 2025-11-30 |
| Svars | 375g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Zīmols
Zīmols
Lietišķais uzturs
Applied Nutrition zīmola mērķis ir kļūt par uzticamāko zīmolu fitnesa uztura pasaulē. Zīmolam uzticas slavenākie labākie sportisti, bet klienti to var iegādāties līdz pat 65 valstīs visā pasaulē. Applied Nutrition zīmols pārspēj sastāva, garšas, bet jo īpaši ietekmes uz organisma veiktspēju un darbību robežas. Zīmola īpašnieki un darbinieki cenšas pārvērst savus produktus par mākslas darbu, tāpēc ražo tos savās rūpnīcās un iestrādā tajos savu redzējumu. Izmēģiniet jebkuru no Applied Nutrition produktiem, un jūs paši pārliecināsieties, ka tie ir revolucionāri produkti, kas maina spēles noteikumus.
