Kopā
19,25 €
0,00 €
Fitnesa elektrolītu dzēriens pulvera veidā Kaged Muscle Hydra-Charge ir ideāli piemērots hidratācijai sporta aktivitāšu laikā, garša: Strawberry Yuzu. Sastāvs: 288g. Sertifikāts: vegāns.
Hydra-Charge ir garšīgs elektrolītu dzērienu maisījums, kas nodrošina hidratāciju, izturību un antioksidantu atbalstu visu līmeņu sportistiem, turklāt ar mazāk nekā 1 g cukura*.
Piegādā 5 svarīgākos elektrolītus
Uzlabo veiktspēju un izturību*
Atsvaidzinošs, garšīgs un slāpes remdējošs dzēriens
Nodrošina spēcīgu antioksidantu atbalstu*
Bez mākslīgām krāsvielām, aromatizētājiem un krāsvielām
| Svars | 288 g |
|---|---|
| Sertifikācija | vegāns |
| Saturs | 288g |
| Aromāts | Zemeņu Yuzu |
| Papildinājuma veids | pulveris |
| Instrukcijas | Ielejiet 1 karotīti glāzē ūdens. |
| Zīmols | Kaged Muscle |
| EAN | 850028478912 |
| Izcelsmes valsts | Amerikas Savienotās Valstis |
| Svars | 288g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informācija
Piezīmes
Nepieciešama palīdzība?
Mēs izmantojam sīkfailus, lai jums būtu ērtāk lietot mūsu vietni, lai rādītu reklāmas un analizētu datplūsmu (kas palīdz mums uzlabot mūsu vietni). Mēs augstu vērtējam arī jūsu privātumu. Lūdzu, izvēlieties savu preferenci (to varat mainīt jebkurā laikā).
