Łącznie
17,30 €
0,00 €
Vegan nutritional supplement NOW Foods Slippery Elm, pure powder, supports healthy intestines, restores their surface and relieves irritation. The package contains: 113g. Gluten-free, sugar-free, GMO-free.
| Waga | 113 g |
|---|---|
| Typ suplementu | proszek |
| Certyfikacja | gluten free, no sugar, non gmo, vegan, vegetarian |
| Waga | 113g |
| Marka | NOW Foods |
| EAN | 733739050601 |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Expiry date | 2027-07-31 |
| Treść | 113g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informacje
Uwagi
Potrzebujesz pomocy?
Używamy plików cookie, aby jak najlepiej korzystać z naszej witryny, wyświetlać reklamy i analizować nasz ruch (co pomaga nam ulepszać). Cenimy również Twoją prywatność. Wybierz swoje preferencje (możesz je zmienić w dowolnym momencie).
