Trained by JP Cream of Rice, Blueberry Muffin - 2000g
Power fitness breakfast Trained by JP Cream of Rice, flavor: Blueberry Muffin. Content: 2000g. Certification: vegan, vegetarian, gluten free.
Opis
Trained by JP Cream of Rice, Blueberry Muffin - 2000g
Dlaczego krem ryżowy?
W okresie przygotowawczym, poza sezonem lub w dowolnej fazie treningowej, jedzenie smacznych rzeczy smakowych zamiast nudnego ryżu może pomóc w utrzymaniu diety na właściwym torze, ponieważ często będzie to smakołyk, ale można go łatwo dopasować do dziennego zapotrzebowania na węglowodany.
Poza sezonem, gdy jedzenie może być większe, trawienie może często stać się nieco trudniejsze, a w tej fazie posiadanie różnorodnych smaków, które zawsze doskonale się trawią, pozwoli ci zachować apetyt i postępować naprzód
JP sam koncentruje się na trawieniu, osiągając ogromne masy ciała i spożywając ogromne ilości kalorii, dlatego wszystko, co robimy, jest przez niego wypróbowywane i testowane, aby upewnić się, że nie ma zbyt dużo słodzika, że aromaty nie są zbyt mocne - wszystkie rzeczy, które są ważne, gdy faktycznie żyjesz i oddychasz kulturystyką.
2 kg COR jest dostępny w 13 pysznych smakach, aby zadowolić Twoje kubki smakowe!
Szybko działające węglowodany
Incredible Taste
Easy to Mix
Perfectly Digested
2KG is 80x 25g servings
Informacje dodatkowe
| Waga | 2000 g |
|---|---|
| Certyfikacja | gluten free, vegan, vegetarian |
| Treść | 2000g |
| Smak | Blueberry Muffin |
| Składniki | Energia, tłuszcz, węglowodany, białko, sód, mąka ryżowa, aromat, sól, beta-karoten (barwnik), sukraloza |
| Typ suplementu | proszek |
| Instrukcje | 1 porcja (25 g) wymieszana z przegotowaną wodą. |
| Marka | Szkolony przez JP |
| EAN | 792816789704 |
| Kraj pochodzenia | Wielka Brytania |
| Waga | 2000g |
| Stock status | outofstock |
