Łącznie
151,31 €
0,00 €
Power fitness breakfast Trained by JP Cream of Rice, flavor: Cookies and Cream. Content: 2000g. Certification: vegan, vegetarian, gluten free.
Dlaczego krem ryżowy?
W okresie przygotowawczym, poza sezonem lub w dowolnej fazie treningowej, jedzenie smacznych rzeczy smakowych zamiast nudnego ryżu może pomóc w utrzymaniu diety na właściwym torze, ponieważ często będzie to smakołyk, ale można go łatwo dopasować do dziennego zapotrzebowania na węglowodany.
Poza sezonem, gdy jedzenie może być większe, trawienie może często stać się nieco trudniejsze, a w tej fazie posiadanie różnorodnych smaków, które zawsze doskonale się trawią, pozwoli ci zachować apetyt i postępować naprzód
JP sam koncentruje się na trawieniu, osiągając ogromne masy ciała i spożywając ogromne ilości kalorii, dlatego wszystko, co robimy, jest przez niego wypróbowywane i testowane, aby upewnić się, że nie ma zbyt dużo słodzika, że aromaty nie są zbyt mocne - wszystkie rzeczy, które są ważne, gdy faktycznie żyjesz i oddychasz kulturystyką.
2 kg COR jest dostępny w 13 pysznych smakach, aby zadowolić Twoje kubki smakowe!
Szybko działające węglowodany
Incredible Taste
Easy to Mix
Perfectly Digested
2KG is 80x 25g servings
| Waga | 2000 g |
|---|---|
| Certyfikacja | gluten free, vegan, vegetarian |
| Treść | 2000g |
| Smak | Cookies & Cream |
| Składniki | Energia, tłuszcz, węglowodany, białko, sód, mąka ryżowa, aromat, sól, beta-karoten (barwnik), sukraloza |
| Typ suplementu | proszek |
| Instrukcje | 1 porcja (25 g) wymieszana z przegotowaną wodą. |
| Marka | Szkolony przez JP |
| EAN | 792816789698 |
| Kraj pochodzenia | Wielka Brytania |
| Waga | 2000g |
| Stock status | outofstock |
Informacje
Uwagi
Potrzebujesz pomocy?
Używamy plików cookie, aby jak najlepiej korzystać z naszej witryny, wyświetlać reklamy i analizować nasz ruch (co pomaga nam ulepszać). Cenimy również Twoją prywatność. Wybierz swoje preferencje (możesz je zmienić w dowolnym momencie).
