Celkom
150,59 €
0,00 €
JNX Sports The Curse! is pre-workout supplement for energy, focus, and muscle pumps. Flavor: Orange Mango. Content: 250g. Certification: vegan, gluten free.
OG predtréningovka pre energiu, sústredenie a svalové pumpy.
| Hmotnosť | 250 g |
|---|---|
| Certifikácia | gluten free, vegan, vegetarian |
| Obsah | 250g |
| Príchuť | Orange Mango |
| Typ doplnku | prášok |
| Pokyny | Pred použitím nádobu pretrepte. Zmiešajte 1 odmerku (5 g) so 150-250 ml studenej vody a spotrebujte pred cvičením. Užívajte 1-3 krát denne. Nikdy neprekračujte 3 odmerky počas 24 hodín. |
| Informácie o alergiách | Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva aj mlieko, sóju, vajcia, orechy, ryby a mäkkýše. |
| Značka | JNX Sports |
| EAN | 799439644915 |
| Krajina pôvodu | Spojené štáty americké |
| Expiry date | 2027-08-31 |
| Hmotnosť | 250g |
| Dostupnosť | Na sklade (dodanie UPS 3–5 dní) |
Objednávky
Informácie
Nakupovanie
Skratky
Potrebujete pomoc?
Súbory cookie používame na to, aby sa vám na našej stránke čo najlepšie pracovalo, aby sme mohli zobrazovať reklamy a analyzovať našu návštevnosť (čo nám pomáha zlepšovať sa). Zároveň si ceníme vaše súkromie. Vyberte si svoje preferencie (môžete ich kedykoľvek zmeniť).
