KIKI Health Spirulina Organic, prášok (200g)
21,30 € Vrátane DPH
Vegánsky výživový doplnok KIKI Health Spirulina Organic sa dodáva v najčistejšej možnej forme, bez prídavných látok, chemikálií a bez lepku. Balenie obsahuje: 200 g (prášok).
P37148
Popis
KIKI Health Spirulina Organic, prášok
- Organická spirulina od spoločnosti KIKI je kmeň pestovaný na odľahlom vidieku v kontrolovaných podmienkach mimo akéhokoľvek priemyselného, poľnohospodárskeho a ľudského rozvoja, čo zabraňuje akýmkoľvek nečistotám zo znečisťujúcich látok v životnom prostredí.
- Je starostlivo udržiavaný a denne monitorovaný, aby sa zabránilo kontaminácii, a pestuje sa s použitím čistých vegetariánskych zdrojov dusíka a fosforu.
- Kiki Spirulina je neuveriteľne čistý produkt a spĺňa najprísnejšie ekologické normy a normy kvality na svete.
- Organická spirulina od spoločnosti KIKI Health má minimálne hodnoty PAU a je 5-krát nižšia ako regulačné normy EÚ.
- Nie je geneticky modifikovaná, nie je ožiarená a neobsahuje žiadne toxíny ani patogény.
- Na výrobu tabliet KIKI Spirulina sa nepoužívajú žiadne spojivá, obsahujú len čistý prášok spiruliny 100%, ktorý bol vylisovaný do tablety, úplne bez spojív, plnív a prísad.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 200 g |
|---|---|
| Typ doplnku | prášok |
| Certifikácia | Ecocert, gluten free, vegan, vegetarian |
| Hmotnosť | 200g |
| Značka | KIKI Health |
| EAN | 5060018511436 |
| Krajina pôvodu | India |
| Obsah | 200g |
| Dostupnosť | Vypredané |
Značka
Značka
KIKI Health
Spoločnosť KIKI Health pochádza z Veľkej Británie a jej hlavnými piliermi sú:
- najkvalitnejšie prírodné ingrediencie
- etické zdroje použitých zložiek
- s certifikátom BIO alebo Wild Crafted
- neobsahujú žiadne nežiaduce prídavné látky
- bez GMO
- bezlepkové
