Celkom
35,80 €
0,00 €
Fitness powder drink Naughty Boy Energy supports your energy, focus and performance. Flavor: Orange and Passion Fruit. Content: 390g. Certification: vegan.
NaughtyBoy ENERGY 30 Servings
NaughtyBoy ENERGY powered by VitaCholine, PureWay-C & BioPerine.
NaughtyBoy ENERGY is an all in one Pre-Workout covering PUMP, Performance and Focus. Each ingredient is clinically dosed and has been specifically chosen to work synergistically.
NaughtyBoy ENERGY contains 200mg of Caffeine which we believe is the sweet spot. But if you’re feeling a little bit NAUGHTY you can always double scoop!
NaughtyBoy ENERGY is completely transparent and free from any BANNED substances.
| Hmotnosť | 390 g |
|---|---|
| Certifikácia | vegánske |
| Obsah | 390g |
| Príchuť | Orange & Passion Fruit |
| Zložky | |
| Typ doplnku | prášok |
| Pokyny | Mix 1 serving 13g (1 scoop) with 200-250ml cold water and consume 15-20 minutes prior excercise. |
| Informácie o alergiách | Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva aj mlieko, sóju, vajcia, orechy, ryby a mäkkýše. |
| Značka | Naughty Boy |
| EAN | 742978742925 |
| Krajina pôvodu | Spojené kráľovstvo |
| Hmotnosť | 390g |
| Dostupnosť | Na sklade (dodanie UPS 3–5 dní) |
Objednávky
Informácie
Nakupovanie
Skratky
Potrebujete pomoc?
Súbory cookie používame na to, aby sa vám na našej stránke čo najlepšie pracovalo, aby sme mohli zobrazovať reklamy a analyzovať našu návštevnosť (čo nám pomáha zlepšovať sa). Zároveň si ceníme vaše súkromie. Vyberte si svoje preferencie (môžete ich kedykoľvek zmeniť).
