Celkom
53,88 €
0,00 €
NOW Foods Sunflower Lecithin – liquid lecithin, package contains: 473 ml. Gluten-free, GMO-free.
NOW Sunflower Liquid Lecithin has phosphatidyl choline, the most abundant phospholipid in the cell membrane. It also naturally abounds in phosphatidyl inositol, phosphatidyl ethanolamine, and essential fatty acids. Lecithin aids in emulsifying fats, enabling them to be dispersed in water. NOW Sunflower Liquid Lecithin is soy-free and non-GMO.
| Hmotnosť | 473 g |
|---|---|
| Typ doplnku | tekutina |
| Certifikácia | bez lepku, bez gmo |
| Hmotnosť | 473g |
| Značka | NOW Foods |
| EAN | 733739023728 |
| Krajina pôvodu | Maďarsko |
| Expiry date | 2027-12-31 |
| Obsah | 473 ml |
| Dostupnosť | Na sklade (dodanie UPS 3–5 dní) |
Objednávky
Informácie
Nakupovanie
Skratky
Potrebujete pomoc?
Súbory cookie používame na to, aby sa vám na našej stránke čo najlepšie pracovalo, aby sme mohli zobrazovať reklamy a analyzovať našu návštevnosť (čo nám pomáha zlepšovať sa). Zároveň si ceníme vaše súkromie. Vyberte si svoje preferencie (môžete ich kedykoľvek zmeniť).
