Skupaj
27,90 €
0,00 €
Pred vadbo Applied Nutrition ABE All Black Everything v prahu bo zagotovil energijo za trening in vsa potrebna hranila za športnike. Okus: Bubblegum Crush. Vsebina pakiranja: 375 g. Najbolje prodajani izdelek v Združenem kraljestvu.
ABE Ultimate Pre-Workout vsebuje edinstveno mešanico najbolj raziskanih ergogenih pripomočkov in učinkovitejših sestavin, ki spodbujajo fizično zmogljivost, zmanjšujejo utrujenost in izčrpanost ter krepijo osredotočenost med treningom.
| Teža | 375 g |
|---|---|
| Certificiranje | halal, vegan, vegetarian |
| Vsebina | 375g |
| Okus | Bubblegum Crush |
| Sestavine | |
| Vrsta dodatka | prašek |
| Navodila | Zmešajte 1 odmerek 10,5 g (1 merica) z 250 ml ledeno mrzle vode in zaužijte 15 minut pred vadbo. |
| Blagovna znamka | Uporabna prehrana |
| EAN | 5056555204757 |
| Država izvora | Združeno kraljestvo |
| Expiry date | 2026-03-31 |
| Teža | 375g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informacije
Nakupovanje
Opombe
Potrebujete pomoč?
Piškotke uporabljamo za vašo najboljšo izkušnjo na našem spletnem mestu, za prikazovanje oglasov in analizo prometa (kar nam pomaga pri izboljšavah). Cenimo tudi vašo zasebnost. Izberite svoje želje (kadar koli jih lahko spremenite).
