Skupaj
6,40 €
0,00 €
Fitnes napitek v prahu Naughty Boy Energy podpira vašo energijo, osredotočenost in zmogljivost. Okus: Sladkarije: šumeča breskev. Vsebnost: Svežina: 390g. Certifikat: veganski.
NaughtyBoy ENERGY 30 obrokov
NaughtyBoy ENERGY z VitaCholine, PureWay-C in BioPerine.
NaughtyBoy ENERGY je celovita predobratovalna priprava, ki zajema moč, zmogljivost in osredotočenost. Vsaka sestavina je klinično odmerjena in posebej izbrana za sinergijsko delovanje.
NaughtyBoy ENERGY vsebuje 200 mg kofeina, kar je po našem mnenju najboljša vrednost. Če pa se počutite malce NAUGHTY, lahko odmerek vedno podvojite!
NaughtyBoy ENERGY je popolnoma prozoren in ne vsebuje nobenih prepovedanih snovi.
| Teža | 390 g |
|---|---|
| Certificiranje | veganski |
| Vsebina | 390g |
| Okus | Peneče breskvine sladkarije |
| Sestavine | |
| Vrsta dodatka | prašek |
| Navodila | Zmešajte 1 odmerek 13 g (1 merica) z 200-250 ml hladne vode in zaužijte 15-20 minut pred vadbo. |
| Informacije o alergijah | Proizvedeno v obratu, v katerem obdelujejo tudi mleko, sojo, jajca, oreščke, ribe in školjke. |
| Blagovna znamka | Naughty Boy |
| EAN | 742978742949 |
| Država izvora | Združeno kraljestvo |
| Expiry date | 2026-02-28 |
| Teža | 390g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informacije
Nakupovanje
Opombe
Potrebujete pomoč?
Piškotke uporabljamo za vašo najboljšo izkušnjo na našem spletnem mestu, za prikazovanje oglasov in analizo prometa (kar nam pomaga pri izboljšavah). Cenimo tudi vašo zasebnost. Izberite svoje želje (kadar koli jih lahko spremenite).
