Applied Nutrition ABE - All Black Everything, Cherry Cola - 375g
28,10 € Včetně DPH
Pre-workout Applied Nutrition ABE All Black Everything powder will provide energy for training and all the necessary nutrients for athletes. Flavor: Cherry Cola. Package contents:375g. The best selling product in the UK.
P46844
Stock: 50
Popis
Applied Nutrition ABE - All Black Everything, Cherry Cola - 375g
ABE Ultimate Pre-Workout delivers a unique blend of the most researched ergogenic aids and performance ingredients to fuel you physicial performance, reduce tiredness & fatigue and to enhance focus throughout your training session.
Další informace
| Hmotnost | 375 g |
|---|---|
| Certifikace | halal, vegan, vegetarian |
| Obsah | 375g |
| Příchuť | Cherry Cola |
| Složení | |
| Typ doplňku | prášek |
| Pokyny | Mix 1 serving 10.5 g (1 level scoop) with 250 ml ice cold water and consume 15 minutes prior workout. |
| Značka | Aplikovaná výživa |
| EAN | 5056555204771 |
| Země původu | Spojené království |
| Hmotnost | 375g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Značka
Značka
Aplikovaná výživa
Cílem značky Applied Nutrition je stát se nejdůvěryhodnější značkou ve světě fitness výživy. Značce důvěřují nejznámější vrcholoví sportovci a zákazníci si ji mohou zakoupit až v 65 zemích světa. Značka Applied Nutrition posouvá hranice složení, chuti, ale zejména účinku na výkon a fungování organismu. Majitelé a zaměstnanci značky se snaží své výrobky proměnit v umělecké dílo, a proto je vyrábějí ve vlastních továrnách a vkládají do nich vlastní vizi. Vyzkoušejte některý z produktů Applied Nutrition a sami se přesvědčíte, že se jedná o revoluční produkty, které mění pravidla hry.