Celkem
363,24 €
0,00 €
Fitness powder drink Naughty Boy Energy supports your energy, focus and performance. Flavor: Strawberry Mango. Content: 390g. Certification: vegan.
NaughtyBoy ENERGY 30 Servings
NaughtyBoy ENERGY powered by VitaCholine, PureWay-C & BioPerine.
NaughtyBoy ENERGY is an all in one Pre-Workout covering PUMP, Performance and Focus. Each ingredient is clinically dosed and has been specifically chosen to work synergistically.
NaughtyBoy ENERGY contains 200mg of Caffeine which we believe is the sweet spot. But if you’re feeling a little bit NAUGHTY you can always double scoop!
NaughtyBoy ENERGY is completely transparent and free from any BANNED substances.
| Hmotnost | 390 g |
|---|---|
| Certifikace | veganské |
| Obsah | 390g |
| Příchuť | Strawberry Mango |
| Složení | |
| Typ doplňku | prášek |
| Pokyny | Mix 1 serving 13g (1 scoop) with 200-250ml cold water and consume 15-20 minutes prior excercise. |
| Informace o alergiích | Vyrobeno v zařízení, které zpracovává také mléko, sóju, vejce, ořechy, ryby a korýše. |
| Značka | Naughty Boy |
| EAN | 703818981775 |
| Země původu | Spojené království |
| Expiry date | 2026-06-30 |
| Hmotnost | 390g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informace
Poznámky
Potřebujete pomoc?
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám co nejlépe zpřístupnili naše stránky, zobrazovali reklamy a analyzovali naši návštěvnost (což nám pomáhá se zlepšovat). Vážíme si také vašeho soukromí. Vyberte si prosím své preference (můžete je kdykoli změnit).