I alt
282,93 €
0,00 €
Fitness powder drink Naughty Boy Energy supports your energy, focus and performance. Flavor: Strawberry Mango. Content: 390g. Certification: vegan.
NaughtyBoy ENERGY 30 portioner
NaughtyBoy ENERGY powered by VitaCholine, PureWay-C & BioPerine.
NaughtyBoy ENERGY er en alt i én Pre-Workout, der dækker PUMP, Performance og Focus. Hver ingrediens er klinisk doseret og er specifikt udvalgt til at virke synergistisk.
NaughtyBoy ENERGY indeholder 200 mg koffein, som vi mener er det helt rigtige. Men hvis du føler dig lidt NAUGHTY, kan du altid fordoble scoopet!
NaughtyBoy ENERGY er helt gennemsigtig og fri for forbudte stoffer.
| Vægt | 390 g |
|---|---|
| Certificering | veganer |
| Indhold | 390g |
| Smag | Strawberry Mango |
| Ingredienser | |
| Type supplement | pulver |
| Instruktioner | Bland 1 portion på 13 g (1 scoop) med 200-250 ml koldt vand, og indtag 15-20 minutter før træning. |
| Info om allergi | Produceret i et anlæg, der også håndterer mælk, soja, æg, nødder, fisk og skaldyr. |
| Brand | Uartig dreng |
| EAN | 703818981775 |
| Oprindelsesland | Det Forenede Kongerige |
| Expiry date | 2026-06-30 |
| Vægt | 390g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Bestillinger
Information
Noter
Har du brug for hjælp?
Vi bruger cookies til at give dig den bedste oplevelse af vores hjemmeside, til at vise annoncer og analysere vores trafik (hvilket hjælper os med at forbedre os). Vi værdsætter også dit privatliv. Vælg din præference (du kan ændre den når som helst).
