Celkem
32,18 €
0,00 €
Trained by JP Vegan Protein is plant based protein powder made for vegans and lactose intolerants people. Flavor: Banoffee Sundae. Content: 2000g. Certification: vegan.
plant based protein is perfect for 3 scenarios:
Over consumption of any one food type, or protein source, often can result in intolerances, therefore our plant based protein , is a perfect choice to limit that occurrence.
We have included a vegan multivitamin blend with the protein, making the product a perfect, standalone supplement to avoid any deficiencies in both vitamin and mineral intake.
| Hmotnost | 2000 g |
|---|---|
| Certifikace | vegan, vegetarian |
| Obsah | 2000g |
| Příchuť | Banoffee Sundae (EAN 658238738693) |
| Typ doplňku | prášek |
| Pokyny | Mix 1 scoop with 250-400ml of cold water or almond milk in your shaker cup. |
| Značka | Vyškoleni JP |
| EAN | 658238738693 |
| Země původu | Spojené království |
| Hmotnost | 2000g |
| Stock status | outofstock |
Informace
Poznámky
Potřebujete pomoc?
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám co nejlépe zpřístupnili naše stránky, zobrazovali reklamy a analyzovali naši návštěvnost (což nám pomáhá se zlepšovat). Vážíme si také vašeho soukromí. Vyberte si prosím své preference (můžete je kdykoli změnit).
