I alt
40,29 €
0,00 €
Vegan sports nutrition supplement Applied Nutrition Endurance Breathe for faster regeneration after hard training or athletic performance. Flavor: Vanilla. Gluten-free. The package contains: 1500g
| Vægt | 1500 g |
|---|---|
| Type supplement | pulver |
| Certificering | gluten free, vegan, vegetarian |
| Vægt | 1500g |
| Smag | Vanilje |
| Brand | Anvendt ernæring |
| EAN | 658556043028 |
| Oprindelsesland | Det Forenede Kongerige |
| Indhold | 1500g |
| Stock status | outofstock |
Bestillinger
Information
Noter
Har du brug for hjælp?
Vi bruger cookies til at give dig den bedste oplevelse af vores hjemmeside, til at vise annoncer og analysere vores trafik (hvilket hjælper os med at forbedre os). Vi værdsætter også dit privatliv. Vælg din præference (du kan ændre den når som helst).