Total
164,41 €
0,00 €
Vegan nutritional supplement in the form of an oral spray BetterYou Boost B12 does not burden the digestive tract and has fast absorption. The package contains: 25 ml.
| Weight | 25 g |
|---|---|
| Supplement type | spray |
| Certification | vegan, vegetarian |
| Weight | 25g |
| Brand | BetterYou |
| EAN | 96032893 |
| Country of origin | United Kingdom |
| Expiry date | 2027-05-31 |
| Content | 25 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Shopping
Notes
Need help?
We use cookies for your best experience of our site, to serve ads and analyze our traffice (which help us to improve). We also value your privacy. Please choose your preference (you can change it anytime).