Trained by JP Pumpage, Sinine Slushy - 400g
Trained by JP Pumpage is pre-workout supplement for Stim-Free energy. Flavor: Blue Slushy. Content: 400g. Certification: vegan, non gmo.
Kirjeldus
Trained by JP Pumpage, Sinine Slushy - 400g
Pumpage on meie treeningueelne valem. Stim vaba, keskendunud Pump!
Pumpage'i eesmärk on anda teile paindlikkust treeningueelse treeningu kasutamisel, kui vajate pausi stimulantidest, kui treenite õhtul hilja või kui soovite kontrollida kasutatavate stimulantide kogust. Pumpage'i abil saate ikka veel kogu pumba kasu.
See annab ka võimaluse kombineerida Pumpage kas Dial In või JPre Stim'iga, olenemata sellest, millist annust te eelistate.
Oleme kasutanud meie tavalist maksimaalset kogust Glycersize'i, kombineerituna meie enda "Cell Swell Matrix'iga", mis on vabas vormis tsitrulliini, tauriini ja betaiini kombinatsioon. Samuti oleme lisanud s7 ja roosa soola sellesse pumba valemisse, et viia see järgmisele tasemele.
Lisainfo
| Kaal | 400 g |
|---|---|
| Sertifitseerimine | non gmo, vegan, vegetarian |
| Sisu | 400g |
| Maitse | Blue Slushy |
| Täiendusliik | pulber |
| Juhised | Segage 1-2 mõõtelusikatäit 250-350 ml veega või taimse piimaga. Parim tarbida 20-30 minutit enne treeningut. |
| Allergia info | Valmistatud tootmisüksuses, kus töödeldakse soja, piima, mune, gluteeni. |
| Bränd | Koolitanud JP |
| EAN | 654139338086 |
| Päritoluriik | Ühendkuningriik |
| Kaal | 400g |
| Stock status | outofstock |
