0,00 €
Jarrow Formulas D-Ribose, por (200g)
42,00 € Áfával együtt.
Vegan nutritional supplement Jarrow Formulas D-Ribose, powder, package contains: 200g
P29673
Stock: 10
Leírás
Jarrow Formulas D-Ribose
- Pure D-Ribose Powder
- Can Improve Cell Energy Levels
- 100% Bio-Energy
- Production protected by 4 US patents
További információk
| Tömeg | 200 g |
|---|---|
| Kiegészítés típusa | por |
| Tanúsítás | vegán |
| Súly | 200g |
| Márka | Jarrow Formulák |
| EAN | 790011010302 |
| Származási ország | Egyesült Államok |
| Expiry date | 2026-01-31 |
| Tartalom | 200g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Márka
Márka
Jarrow Formulák
A Jarrow Formulas több mint 40 éve van jelen a piacon, és több mint 30 díjat nyert termékeivel. A márka 1977-ben indult útjára Los Angelesben, ahol Jarrow L. Rogovin alapította. A márka mindvégig egyetlen célt tart szem előtt, és ez az emberi egészség. A Jarrow Formulas hisz abban, hogy minden ember megérdemli, hogy az utolsó sejtjéig jól érezze magát a testében.
