Jarrow Formulas D-Ribose, poeder (200g)
42,00 € Inclusief btw.
Veganistisch voedingssupplement Jarrow Formulas D-Ribose, poeder, verpakking bevat: 200g
P29673
Stock: 10
Beschrijving
Jarrow Formulas D-Ribose
- Puur D-Ribose poeder
- Kan het energieniveau van cellen verbeteren
- 100% Bio-energie
- Productie beschermd door 4 Amerikaanse patenten
Extra informatie
| Gewicht | 200 g |
|---|---|
| Type supplement | poeder |
| Certificering | vegan |
| Gewicht | 200g |
| Merk | Jarrow formules |
| EAN | 790011010302 |
| Land van herkomst | Verenigde Staten |
| Expiry date | 2026-01-31 |
| Inhoud | 200g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Merk
Merk
Jarrow formules
Jarrow Formulas bestaat al meer dan 40 jaar en heeft meer dan 30 prijzen gewonnen voor zijn producten. Het brand begon zijn reis in 1977 in Los Angeles, waar het werd opgericht door Jarrow L. Rogovin. Het brand heeft altijd maar één doel voor ogen en dat is de gezondheid van de mens. Jarrow Formulas gelooft dat ieder mens het verdient om zich tot de laatste cel goed te voelen in zijn lichaam.
