NOW Foods Alma rost - 340g
Dietary fiber NOW Foods Apple Fiber. Content: 340g. Certification: Gluten free, Soy free, vegan, vegetarian, NON GMO.
Leírás
NOW Foods Alma rost - 340g
Good Source of Fiber
5 g of Fiber per Serving
Apple fiber is a good source of dietary fiber.
További információk
| Tömeg | 340 g |
|---|---|
| Tanúsítás | gluténmentes, non gmo, szójamentes, vegán, vegetáriánus, szójamentes, vegetáriánus |
| Tartalom | 340g |
| Összetevők | cholesterol, sodium, vitamin d, calcium, iron, pottasium |
| Kiegészítés típusa | por |
| Utasítások | Can be taken directly mixed with liquid or powder blends. Mix 1 tablespoon with glass of water or juice and drink directly. |
| Allergia info | Nem tartalmaz élesztőt, búzát, glutént, szóját, tejet, tojást, halat, kagylót, kagylót és dióféléket. GMP létesítményben gyártják, amely más, ezeket az allergéneket tartalmazó összetevőket is feldolgoz. |
| Márka | NOW Foods |
| EAN | 733739059086 |
| Származási ország | Egyesült Államok |
| Expiry date | 2028-07-31 |
| Súly | 340g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |

