Iš viso
38,40 €
0,00 €
Vegan nutritional supplement NOW Foods Potassium Citrate, Pure Powder, does not contain gluten, package contains: 340g
| Svoris | 340 g |
|---|---|
| Priedo tipas | milteliai |
| Sertifikavimas | gluten free, vegan, vegetarian |
| Svoris | 340g |
| Skonis | Grynas milteliai |
| Prekės ženklas | NOW Foods |
| EAN | 733739014467 |
| Kilmės šalis | Jungtinės Amerikos Valstijos |
| Turinys | 340g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Užsakymai
Informacija
Apsipirkimas
Pastabos
Reikia pagalbos?
Slapukus naudojame, kad galėtumėte kuo geriau naudotis mūsų svetaine, rodyti skelbimus ir analizuoti lankytojų srautą (tai padeda mums tobulėti). Taip pat vertiname jūsų privatumą. Pasirinkite savo pageidavimus (juos bet kada galite pakeisti).
