Krepšelyje nėra produktų.
SAN Green Supreme Fusion (316g)
34,60 € Su PVM
Vegan nutritional supplement SAN Green Supreme Fusion contains extracts from fruits and vegetables, is supplemented with enzymes and probiotics. The package contains: 316g. Gluten-free, GMO-free.
P4254
Stock: 10
Aprašymas
SAN Green Supreme Fusion
- The equivalent of five full servings of fruit and vegetables in one serving
- Vegan composition
- High content of fiber and health-promoting phytonutrients
- Supports a healthy immune system
- Tasty to drink and easy to digest
- Enriched with antioxidants, digestive enzymes and probiotics
Papildoma informacija
| Svoris | 316 g |
|---|---|
| Priedo tipas | milteliai |
| Sertifikavimas | be glitimo, be gmo, veganiškas |
| Svoris | 316g |
| Prekės ženklas | SAN |
| EAN | 672898440208 |
| Kilmės šalis | Jungtinės Amerikos Valstijos |
| Turinys | 316g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Prekės ženklas
Prekės ženklas
SAN
"SAN Nutrition" rinkoje veikia nuo 1994 m. ir nuo to laiko spėjo įgyti didelį patenkintų klientų ratą. Jų tikslinė grupė - fitneso entuziastai, kuriems rūpi kokybiškas maistas. Jų produktai taip pat skirti veganams ir vegetarams, kuriems keliami didesni ir specifiniai reikalavimai maisto papildų maistingumui. "SAN Nutrition" taip pat bendradarbiauja su Raudonuoju Kryžiumi ir UNICEF.