Kopā
353,90 €
0,00 €
Power fitness breakfast Trained by JP Cream of Rice, flavor: Chocolate Peanut Butter Cup. Content: 2000g. Certification: vegan, vegetarian, gluten free.
Kāpēc rīsu krēms?
Sagatavošanās laikā, starpsezonā vai jebkurā treniņu posmā, ēdot garšīgas, aromatizētas lietas, nevis garlaicīgākus rīsus, var palīdzēt jums ievērot diētas režīmu, jo tas bieži vien šķiet kā kārums, bet ir ļoti viegli iekļaujams dienas ogļhidrātu patēriņa robežās.
Starpsezonas laikā, kad ēdiens var kļūt lielāks, gremošana bieži vien var kļūt nedaudz grūtāka, un šajā posmā dažādu garšu, kas vienmēr ir lieliski sagremojamas, nodrošināšana ļaus jums saglabāt apetīti un progresēt.
JP pats pievērš lielu uzmanību gremošanas procesam, sasniedzot milzīgu ķermeņa svaru un kaloriju patēriņu, tāpēc visu, ko mēs gatavojam, viņš ir izmēģinājis un pārbaudījis, lai pārliecinātos, ka nav pārāk daudz saldinātāju, ka garšas piedevas nav pārāk spēcīgas - visas lietas, kas ir svarīgas, ja patiešām dzīvo un elpo kultūrisms.
2 kg COR ir pieejams 13 gardās garšās, lai jūsu garšas kārpiņas būtu apmierinātas!
Ātras darbības ogļhidrāti
Incredible Taste
Easy to Mix
Perfectly Digested
2KG is 80x 25g servings
| Svars | 2000 g |
|---|---|
| Sertifikācija | gluten free, vegan, vegetarian |
| Saturs | 2000g |
| Aromāts | Chocolate Peanut Butter Cup |
| Sastāvdaļas | Enerģija, Tauki, ogļhidrāti, olbaltumvielas, nātrijs, rīsu milti, aromatizētāji, sāls, beta-karotīns (krāsviela), sukralozi |
| Papildinājuma veids | pulveris |
| Instrukcijas | 1 porciju (25 g) sajauc ar vārītu ūdeni. |
| Zīmols | Apmācījis JP |
| EAN | 604565551863 |
| Izcelsmes valsts | Apvienotā Karaliste |
| Svars | 2000g |
| Stock status | outofstock |
Informācija
Piezīmes
Nepieciešama palīdzība?
Mēs izmantojam sīkfailus, lai jums būtu ērtāk lietot mūsu vietni, lai rādītu reklāmas un analizētu datplūsmu (kas palīdz mums uzlabot mūsu vietni). Mēs augstu vērtējam arī jūsu privātumu. Lūdzu, izvēlieties savu preferenci (to varat mainīt jebkurā laikā).
