Totaal
521,53 €
0,00 €
Veganistisch voedingssupplement KIKI Health Zeolite With Activated Charcoal Powder bindt gifstoffen in het spijsverteringskanaal. Geschikt voor darmproblemen, overmatige winderigheid en spijsverteringsproblemen. De verpakking bevat: 60g. Glutenvrij.
Zeoliet Clinoptiloliet is een natuurlijk voorkomend mineraal van vulkanische oorsprong uit de Zuid-Egeïsche vulkaanboogregio van Turkije. Het werd miljoenen jaren geleden gevormd en wordt al sinds de oudheid gebruikt voor zowel inwendig als uitwendig gebruik. Onze geactiveerde houtskool wordt gemaakt van kokosnoten die sterk zijn gezuiverd met stoom om verontreinigingen te verwijderen voor gebruik als farmaceutisch actief ingrediënt. Daarna worden ze samengevoegd tot 1/3e actieve kool en 2/3e zeolietpoeder.
| Gewicht | 60 g |
|---|---|
| Type supplement | poeder |
| Certificering | gluten free, vegan, vegetarian |
| Gewicht | 60g |
| Merk | KIKI gezondheid |
| EAN | 5060018513218 |
| Land van herkomst | Verenigd Koninkrijk |
| Expiry date | 2027-06-30 |
| Inhoud | 60g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informatie
Winkelen
Opmerkingen
Hulp nodig?
We gebruiken cookies om onze site optimaal te laten functioneren, om advertenties weer te geven en om onze bezoekersaantallen te analyseren (wat ons helpt om verbeteringen aan te brengen). We hechten ook waarde aan uw privacy. Kies uw voorkeur (u kunt deze op elk moment wijzigen).
