Łącznie
71,30 €
0,00 €
Vegan nutritional supplement with magnesium and calcium Natural Vitality Natural Calm, suitable for calming the body and mind, faster regeneration and mental well-being. Ideal during periods of increased physical and mental stress. Flavor: Raspberry Lemon, package contains: 226g. Gluten-free.
Magnez i wapń to podstawowe składniki odżywcze, które muszą być ze sobą w równowadze, aby w pełni cieszyć się dobrym zdrowiem. Ich znaczenie na poziomie komórkowym jest kluczowe. Wapń i magnez są jak przeciwne strony monety. Wapń pobudza nerwy, podczas gdy magnez je uspokaja. Wapń sprawia, że mięśnie się kurczą. Magnez jest niezbędny do rozluźnienia mięśni. Wapń jest potrzebny do krzepnięcia krwi, ale magnez utrzymuje swobodny przepływ krwi.
| Waga | 226 g |
|---|---|
| Typ suplementu | proszek |
| Certyfikacja | gluten free, vegan, vegetarian |
| Waga | 226g |
| Smak | Malina z cytryną |
| Marka | Naturalna witalność |
| EAN | 183405043503 |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Expiry date | 2027-05-31 |
| Treść | 226g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informacje
Uwagi
Potrzebujesz pomocy?
Używamy plików cookie, aby jak najlepiej korzystać z naszej witryny, wyświetlać reklamy i analizować nasz ruch (co pomaga nam ulepszać). Cenimy również Twoją prywatność. Wybierz swoje preferencje (możesz je zmienić w dowolnym momencie).
