Celkom
85,60 €
0,00 €
Vegan nutritional supplement with magnesium and calcium Natural Vitality Natural Calm, suitable for calming the body and mind, faster regeneration and mental well-being. Ideal during periods of increased physical and mental stress. Flavor: Raspberry Lemon, package contains: 226g. Gluten-free.
Horčík a vápnik sú základné živiny, ktoré musia byť vo vzájomnej rovnováhe, aby ste sa mohli plne tešiť z dobrého zdravia. Ich význam na bunkovej úrovni je rozhodujúci. Vápnik a horčík sú ako opačné strany mince. Vápnik vzrušuje nervy, zatiaľ čo horčík ich upokojuje. Vápnik spôsobuje sťahovanie svalov. Horčík je potrebný na to, aby sa svaly uvoľnili. Vápnik je potrebný na zrážanie krvi, ale horčík udržiava krv voľne prúdiacu.
| Hmotnosť | 226 g |
|---|---|
| Typ doplnku | prášok |
| Certifikácia | gluten free, vegan, vegetarian |
| Hmotnosť | 226g |
| Príchuť | Malinový citrón |
| Značka | Natural Vitality |
| EAN | 183405043503 |
| Krajina pôvodu | Spojené štáty americké |
| Expiry date | 2027-05-31 |
| Obsah | 226g |
| Dostupnosť | Na sklade (dodanie UPS 3–5 dní) |
Objednávky
Informácie
Nakupovanie
Skratky
Potrebujete pomoc?
Súbory cookie používame na to, aby sa vám na našej stránke čo najlepšie pracovalo, aby sme mohli zobrazovať reklamy a analyzovať našu návštevnosť (čo nám pomáha zlepšovať sa). Zároveň si ceníme vaše súkromie. Vyberte si svoje preferencie (môžete ich kedykoľvek zmeniť).
