NOW Foods D-Ribose, proszek - 227g
35,90 € VAT włącznie.
NOW Foods D-Ribose (Powder) wspomaga regenerację i regenerację mięśni. Zawartość: 227g. Certyfikaty: wegański, wegetariański, bezglutenowy, NON GMO.
P4071
Opis
NOW Foods D-Ribose, proszek - 227g
5000 MG
Paliwo dla mięśni
Produkcja ATP
Ryboza jest cukrem prostym występującym naturalnie we wszystkich żywych komórkach. Ryboza jest strukturalnym szkieletem ATP, podstawowej formy energii wykorzystywanej we wszystkich procesach komórkowych. Zapotrzebowanie na dostępność ATP jest szczególnie istotne w sercu i mięśniach szkieletowych, a suplementacja rybozy może pomóc w utrzymaniu optymalnego poziomu energii w tych tkankach.
Informacje dodatkowe
| Waga | 227 g |
|---|---|
| Certyfikacja | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Treść | 227g |
| Smak | |
| Składniki | D-ryboza w proszku (ryboza bioenergetyczna) |
| Typ suplementu | proszek |
| Marka | NOW Foods |
| EAN | 733739021472 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Expiry date | 2025-09-30 |
| Waga | 227g |
| Stock status | outofstock |

