Łącznie
101,51 €
0,00 €
Wegański suplement diety NOW Foods Magnesium Ascorbate, czysty proszek, opakowanie zawiera: 227g. Bezglutenowy, wolny od GMO.
| Waga | 227 g |
|---|---|
| Typ suplementu | proszek |
| Certyfikacja | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Waga | 227g |
| Marka | NOW Foods |
| EAN | 733739007568 |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Expiry date | 2026-05-31 |
| Treść | 227g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informacje
Uwagi
Potrzebujesz pomocy?
Używamy plików cookie, aby jak najlepiej korzystać z naszej witryny, wyświetlać reklamy i analizować nasz ruch (co pomaga nam ulepszać). Cenimy również Twoją prywatność. Wybierz swoje preferencje (możesz je zmienić w dowolnym momencie).