Skupaj
509,99 €
0,00 €
Vegansko prehransko dopolnilo NOW Foods Magnezijev askorbat, čisti prah, paket vsebuje: 227g. Brez glutena, brez GSO.
| Teža | 227 g |
|---|---|
| Vrsta dodatka | prašek |
| Certificiranje | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Teža | 227g |
| Blagovna znamka | NOW Foods |
| EAN | 733739007568 |
| Država izvora | Združene države Amerike |
| Expiry date | 2026-05-31 |
| Vsebina | 227g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informacije
Nakupovanje
Opombe
Potrebujete pomoč?
Piškotke uporabljamo za vašo najboljšo izkušnjo na našem spletnem mestu, za prikazovanje oglasov in analizo prometa (kar nam pomaga pri izboljšavah). Cenimo tudi vašo zasebnost. Izberite svoje želje (kadar koli jih lahko spremenite).