Total
82,50 €
0,00 €
Allnutrition Vegan Protein este fabricat din izolat proteic din soia și proteine din alte 6 plante. Aromă: ciocolată: Ciocolată. Conținut: 500 ml: 500g. Certificare: vegan.
VEGAN PROTEIN este un supliment proteic vegan în arome delicioase, pe bază de izolat proteic din soia și proteine din alte 6 plante, care împreună oferă până la 75% proteine pure în fiecare porție. Acest lucru face ca suplimentul să fie vegan și prietenos cu vegetarienii.
| Greutate | 500 g |
|---|---|
| Certificare | vegan, vegetarian |
| Conținut | 500g |
| Aromă | Ciocolată |
| Tipul suplimentului | pulbere |
| Instrucțiuni | Se dizolvă o porție (1 lingură - 28 g) în 300-350 ml de apă. Consumați imediat. Nu depășiți o porție pe zi. |
| Informații despre alergii | Poate conține derivați ai cerealelor care conțin gluten, lapte, ouă. |
| Marca | Toată nutriția |
| EAN | 5902837748177 |
| Țara de origine | Polonia |
| Expiry date | 2026-04-30 |
| Greutate | 500g |
| Stock status | outofstock |
Informații
Aveți nevoie de ajutor?
Utilizăm module cookie pentru a vă oferi cea mai bună experiență pe site-ul nostru, pentru a difuza anunțuri și pentru a analiza traficul nostru (care ne ajută să ne îmbunătățim). De asemenea, prețuim confidențialitatea dumneavoastră. Vă rugăm să vă alegeți preferința (o puteți schimba oricând).
