Nordic Naturals Vitamín D3 Vegan, 1000 IU (30 ml)
28,10 € Vrátane DPH
Vegan nutritional supplement containing vitamin D3 Nordic Naturals Vitamin D3 Vegan, 1000 IU is suitable for strengthening immunity. The product is the winner of the Best Vegan Product award from Delicious Living magazine. The package contains: 30 ml.
P32730
Skladom: 50
Popis
Nordic Naturals Vitamin D3 Vegan
- 100% vegan vitamin D3 liquid for bones, mood and immunity, derived from organic lichen.
- 1000 IU vitamin D3.
- Supports strong bones, positive mood and healthy immune system function.
- GMO-free and hexane-free.
- Easy-to-use metered dropper included.
- Award winner! Delicious Living magazine award for best vegan supplement.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 30 g |
|---|---|
| Typ doplnku | tekutina |
| Certifikácia | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Hmotnosť | 30g |
| Značka | Nordic Naturals |
| EAN | 768990016806 |
| Krajina pôvodu | Spojené štáty americké |
| Expiry date | 2025-11-30 |
| Obsah | 30 ml |
| Dostupnosť | Na sklade (dodanie UPS 3–5 dní) |
Značka
Značka
Nordic Naturals
Značka Nordic Naturals vznikla v Nórsku, kde jej zakladateľ Joar Opheim vyrastal. Keď odcestoval do Kalifornie, aby dokončil štúdium, zistil, že preslávený nórsky rybí olej, na ktorý sa roky spoliehal, nikde nenašiel. Jediná vec, ktorú našiel, mu ani nechutila, nemala potrebnú koncentráciu ani zodpovednú kvalitu. Preto sa rozhodol priniesť najkvalitnejší nórsky olej so sebou do Kalifornie, kde sa dostal aj k jeho priateľom. Okruh záujemcov sa postupne rozširoval, a preto v roku 1995 založil vlastnú spoločnosť. Výrobky Nordic Naturals: neobsahujú toxíny a kontaminanty, sú vhodné pre deti, športovcov, seniorov a dokonca aj pre domáce zvieratá.
