Skupaj
74,81 €
0,00 €
Vegan nutritional supplement NOW Foods L-Citrulline, Pure Powder, is ideal for strengthening immunity. The package contains: 113g (pure powder). Gluten-free, GMO-free.
Nitric Oxide Promoter
Citrulline is a non-essential amino acid that is an important intermediate in the urea cycle, functioning along with other amino acids to rid the body of ammonia, a by-product of protein metabolism. Citrulline also plays an important role in the healing process and in the maintenance of a healthy immune system.
| Teža | 113 g |
|---|---|
| Vrsta dodatka | prašek |
| Certificiranje | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Teža | 113g |
| Blagovna znamka | NOW Foods |
| EAN | 733739002143 |
| Država izvora | Kitajska |
| Vsebina | 113g |
| Stock status | outofstock |
Informacije
Nakupovanje
Opombe
Potrebujete pomoč?
Piškotke uporabljamo za vašo najboljšo izkušnjo na našem spletnem mestu, za prikazovanje oglasov in analizo prometa (kar nam pomaga pri izboljšavah). Cenimo tudi vašo zasebnost. Izberite svoje želje (kadar koli jih lahko spremenite).
