Celkem
19,18 €
0,00 €
Vegan natural sweetener NOW Foods Better Stevia Liquid, has a low glycemic index, zero calories and is alcohol-free. It comes in the purest and highest quality form possible. Organic. The package contains: 59 ml. Gluten-free, GMO-free.
| Hmotnost | 237 g |
|---|---|
| Typ doplňku | kapalina |
| Certifikace | gluten free, no sugar, non gmo, vegan, vegetarian |
| Hmotnost | 237g |
| Značka | NOW Foods |
| EAN | 733739069917 |
| Země původu | Spojené státy americké |
| Expiry date | 2029-11-30 |
| Obsah | 237 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informace
Poznámky
Potřebujete pomoc?
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám co nejlépe zpřístupnili naše stránky, zobrazovali reklamy a analyzovali naši návštěvnost (což nám pomáhá se zlepšovat). Vážíme si také vašeho soukromí. Vyberte si prosím své preference (můžete je kdykoli změnit).