Vyškoleni JP Rýžový krém, javorový sirup - 2000g
Power fitness snídaně Trénovaný JP Cream of Rice, příchuť: Javorový sirup. Obsah: 2000g. Certifikace: veganská, vegetariánská, bezlepková.
Popis
Vyškoleni JP Rýžový krém, javorový sirup - 2000g
Proč právě rýžový krém?
Během přípravy, mimo sezónu nebo v jakékoli tréninkové fázi vám může konzumace chutných ochucených věcí namísto nudnější rýže pomoci udržet dietu na správné cestě, protože vám často bude připadat jako pochoutka, ale snadno se vejde do vaší denní potřeby sacharidů.
V období mimo sezónu, kdy se jídlo může dostat výše, může být trávení často o něco obtížnější a v této fázi vám pestrá nabídka chutí, které se vždy dokonale stráví , umožní udržet si chuť k jídlu a postupovat vpřed.
JP se sám hodně zaměřuje na trávení, dosahuje obrovských tělesných hmotností a kalorického příjmu, a proto vše, co vyrábíme, zkouší a testuje, aby se ujistil, že v něm není příliš mnoho sladidel, že příchutě nejsou příliš silné - všechny věci, které jsou důležité, když skutečně žijete a dýcháte kulturistikou.
2 kg COR je k dispozici ve 13 lahodných příchutích, které potěší vaše chuťové pohárky!
Rychle působící sacharidy
Neuvěřitelná chuť
Snadné míchání
Dokonale strávené
2 kg je 80x 25g porce
Další informace
| Hmotnost | 2000 g |
|---|---|
| Certifikace | gluten free, vegan, vegetarian |
| Obsah | 2000g |
| Příchuť | Javorový sirup |
| Složení | Energie, tuk, sacharidy, bílkoviny, sodík, rýžová mouka, aroma, sůl, beta-karoten (barvivo), sukralóza. |
| Typ doplňku | prášek |
| Pokyny | 1 porce (25 g) smíchaná s převařenou vodou. |
| Značka | Vyškoleni JP |
| EAN | 634114054040 |
| Země původu | Spojené království |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Hmotnost | 2000g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |