Ukupno
18,22 €
0,00 €
Power fitness breakfast Trained by JP Cream of Rice, flavor: Maple Syrup. Content: 2000g. Certification: vegan, vegetarian, gluten free.
Zašto krema od riže?
Tijekom priprema, izvan sezone ili bilo koje faze treninga, jedenje ukusnih stvari s okusom, umjesto dosadnije riže, može vam pomoći da ostanete na pravom putu s dijetom, jer će vam se često činiti kao poslastica, ali je savršeno lako uklopiti u vaše potrebe za ugljikohidratima za dan.
Tijekom izvan sezone, kada hrane može biti više, probava često može postati malo teža, au ovoj fazi, izbor okusa koji se uvijek savršeno probavljaju, omogućit će vam da zadržite apetit i napredujete.
JP se jako usredotočio na probavu, postižući ogromne tjelesne težine i unose kalorija, stoga sve što napravimo isprobava i testira kako bi osigurao da nema previše zaslađivača, da arome nisu prejake – sve stvari koji su važni kada zapravo živite i dišete bodybuilding.
2kg COR dostupan je u 13 izvrsnih okusa koji će razveseliti vaše okusne pupoljke!
Brzodjelujući ugljikohidrat
Nevjerojatan okus
Lako se miješa
Savršeno probavljeno
2KG je 80x 25g obroka
| Težina | 2000 g |
|---|---|
| Certifikacija | gluten free, vegan, vegetarian |
| Sadržaj | 2000g |
| Okus | Maple Syrup |
| Sastojci | Energija, mast, ugljikohidrati, proteini, natrij, rižino brašno, aroma, sol, beta-karoten (bojilo), sukraloza |
| Vrsta dodatka | puder |
| upute | 1 porcija (25 g) pomiješana s prokuhanom vodom. |
| Marka | Obučavao JP |
| EAN | 634114054040 |
| Zemlja porijekla | Velika Britanija |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Težina | 2000g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informacije
Kupovina
Bilješke
Trebate pomoć?
Koristimo kolačiće za vaše najbolje iskustvo naše stranice, za posluživanje oglasa i analizu našeg prometa (što nam pomaže da se poboljšamo). Također cijenimo vašu privatnost. Odaberite željene postavke (možete ih promijeniti bilo kada).